600 zł w formie cashbacku od VeloBanku!

Jak wiadomo, banki walczą o swoich klientów, nieustannie kusząc nowych klientów coraz to bardziej rozmaitymi promocjami. W niniejszym wpisie weźmiemy pod lupę najnowszą promocję od VeloBanku, w której można zdobyć łącznie aż 600 zł w formie cashbacku. Trudno przejść obok niej obojętnie, zważając na to, że i tak co miesiąc wydajemy pieniądze, które do nas niestety nie wracają, a z VeloBankiem mogą! Przynajmniej w części 😉

W jaki sposób zdobyć tytułowe 600 zł od VeloBanku?

Zasady i warunki promocji są dość proste. Najważniejszym wymogiem jest bycie nowym klientem banku, co oznacza, że jeżeli chcesz skorzystać z promocji, to nie mogłeś posiadać rachunku osobistego po dacie 31 grudnia 2022 roku. Jeżeli spełniasz ten warunek, to wystarczy, że skorzystasz z tego linku i wykonasz następujące działania:

  • Otworzysz konto osobiste wraz z kontem oszczędnościowym „VeloSkarbonka” – To proste i szybkie – można to zrobić online w kilka minut. Dzięki temu będziesz mógł zarządzać swoimi finansami w jednym miejscu, co jest nie tylko wygodne, ale także efektywne.
  • Udzielisz wszystkich zgód marketingowych – To ważne, aby się kwalifikować i żeby bank mógł dostarczać Ci informacji o promocjach i ofertach specjalnych. Dzięki temu nie przegapisz żadnej okazji, aby oszczędzać i zarabiać jeszcze więcej.
  • Będziesz regularnie płacił kartą wydaną do konta – Im więcej będziesz płacić nią, tym więcej będziesz zarabiać! Za każde 1000 zł wydane kartą w jednym miesiącu, otrzymasz 100 zł cashbacku, które od razu możesz wypłacić. Łącznie, przez 6 miesięcy możesz uzyskać maksymalnie 600 zł zwrotu za codzienne płatności.

Warto dodać, że do cashbacku zaliczają się zarówno transakcję kartą, jak i BLIK-iem. Obecna edycja promocji trwa od 01.09 do 30.11.2023 lub do wyczerpania puli wniosków, więc im szybciej z niej skorzystasz, tym większa pewność, że zakwalifikujesz się do promocji i otrzymasz swój cashback. Comiesięczne zakupy robi każdy z nas, więc warto pokusić się o dodatkowe pieniądze bez większego wysiłku.

ODBIERZ CASHBACK 600 ZŁ

600 zł od VeloBanku – czy warto zakładać konto?

Podsumowując, aby zdobyć dodatkowe 600 zł w łatwy sposób, wystarczy:

  • Otworzyć konto osobiste i oszczędnościowe w VeloBanku
  • Udzielić wszystkich zgód marketingowych
  • Płacić kartą debetową VeloBanku

Wymogi są tak proste, że aż żal byłoby przegapić wspomnianej okazji, która pozwoli Ci na dodatkowy zastrzyk gotówki w Twoim portfelu. VeloBank to nie tylko wygodne rozwiązanie finansowe, ale również szansa na wiele korzyści, jak na przykład konkurencyjne oprocentowania na lokatach, czy szeroki wybór kredytów na dogodnych warunkach. Po rebrandingu z Getin Banku, w Velo Banku zaszły bardzo pozytywne zmiany, poczynając od obsługi, a kończąc na aplikacji mobilnej, więc z pewnością warto przetestować nowe produkty.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kryptowaluty – jak zacząć inwestować?

Kryptowaluty – jak zacząć inwestować?

Kryptowaluty z roku na rok zyskują coraz większy rozgłos i popularność wśród inwestorów. Największy kapitał napływa do nich w momencie, gdy sytuacja na rynku jest wzrostowa (czyt. hossa), a inwestorzy szukają aktywów o nieco większym ryzyku, natomiast znacznie...

Zarabianie, a bezpieczeństwo w internecie

Zarabianie, a bezpieczeństwo w internecie

Internet jest wspaniałym wynalazkiem, oferującym wiele możliwości. Niestety oprócz tego jest również pełen pułapek, w które bardzo łatwo się złapać. W tym artykule poruszymy zasady bezpieczeństwa w internecie, które wręcz trzeba wdrożyć w życie, aby nie paść ofiarą...