Airdrop Evmos – ostatni dzień na odbiór tokenów

utworzone przez | Airdropy

Evmos jest prężnie rozwijającym się ekosystemem z dalekosiężnymi planami. Z założeń projektu przede wszystkim warto wyróżnić ułatwienie połączeń między różnymi łańcuchami, jak na przykład Cosmos i Etherum. Na obecną chwilę Evmos posiada 64 integracje, w skład których wchodzą giełdy, mosty, DEXy oraz platformy NFT. Wszystkie integracje możecie zobaczyć na tej stronie. Dnia 25 listopada 2021 roku o godzinie 21:00 naszego czasu miała miejsce migawka, która wyłoniła adresy spełniające wymogi do airdropa. Od pierwszego kwartału 2022 roku można odbierać przyznane tokeny i ta możliwość zakończy się jutro tj. 01.08 o godzinie 20:06. Jeżeli kwalifikujecie się do odbioru, a jeszcze tego nie zrobiliśmy, to postaramy się Wam przybliżyć, w jaki sposób możecie tego dokonać.

Jak odebrać airdrop Evmos?

Z odbiorem airdropa nie warto zwlekać, zwłaszcza teraz, gdy została na to działanie już raptem tylko doba. Zacznijmy może od tego, kto się kwalifikował do tego zrzutu. Przede wszystkim były to osoby, które oddały głos podczas głosowania nr 44 na Cosmos. To głosowanie było kluczowe dla projektu Evmos, dlatego zostało wyszczególnione. Ponadto byli to wszyscy, którzy stakowali tokeny ATOM oraz OSMO. Kwalifikowali się również Ci, którzy posiadali pule płynności takie jak OSMO/ATOM, OSMO/AKT, ATOM/AKT i OSMO/UST. Załapali się również użytkownicy łańcuchów Etherum, a konkretnie m.in. AAVE, Uniswap, Sushiswap oraz OpenSea. Pełną listę kwalifikacji możecie zobaczyć tutaj. Przejdźmy do odbioru.

  • Wchodzicie na stronę https://app.evmos.org/mission-control
  • Łączycie się za pomocą portfela Keplr lub (i) Metamask
  • W panelu, gdzie wyświetli Wam się ilość tokenów do odbioru klikacie Claim
  • Zatwierdzacie transakcje poprzez portfel

Tyle wystarczy, aby tokeny Evmos pojawiły się na Waszym portfelu. Co dalej z nimi zrobić? To już Wasza decyzja. Możecie je zastakować na portfelu Keplr, ponieważ APR wciąż jest bardzo wysoki. Możecie je także wymienić/sprzedać na DEXie Osmosis lub giełdzie Digifinex.

Airdrop Evmos – jeden z większych airdopów na Cosmos Ecosystem?

Z całą pewnością airdrop Evmos był bardzo hojny dla wszystkich, którzy zawczasu spełnili wymogi. Niemniej jednak nie jest to pierwszy ani prawdopodobnie ostatni duży airdrop, który będzie nam dane odbierać. Warto śledzić aktualności, aby być na bieżąco i móc w pełni korzystać z dodatkowych aktywów.


Link do Discorda Evmos: https://discord.com/invite/evmos

jakzarabiacwdomu.pl

Zarabianiem w internecie zajmujemy się od 2015 roku. Przez ten czas mieliśmy styczność z różnego rodzaju afiliacją, promocjami oraz kryptowalutami. Teraz dzielimy się zdobytą przez lata wiedzą i pokazujemy sprawdzone sposoby na zarabianie w internecie.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *