Akt.io – aplikacja do zarządzania finansami z bonusami

utworzone przez | Promocje

W ostatnim czasie dość głośno zrobiło się za sprawą aplikacji finansowej Akt.io. Nic dziwnego, ponieważ firma oferuje bonus dla nowych użytkowników w wysokości od 10€ aż do 200€! Akt.io, a dokładniej Automata Pay pochodzi z Irlandii i nadzór nad nią sprawuje Central Bank of Ireland. Na ten moment aplikacja obsługuje 30 krajów i oferuje 3 plany. Pierwszy całkowicie darmowy, drugi w cenie 99€ za rok i trzeci za 2400€ za rok. Każdy z planów oferuje różne udogodnienia, ale o tym możecie już przeczytać na oficjalnej stronie firmy. Wracając do samej aplikacji, mamy do dyspozycji prosty w obsłudze panel i możliwość handlu kryptowalutami oraz tradycyjnymi akcjami i walutami. Widać, że Akt.io stawia przede wszystkim na technologię Blockchain, gdyż wybiło nawet swój token – AKTIO. To właśnie w nim otrzymujemy wspomniany bonus.

Akt.io i tokeny o wartości nawet 200€

Przechodząc do meritum, żeby zdobyć bonus, należy wykonać kilka prostych kroków. Wszystko odbywa się dość sprawnie, ponieważ po rejestracji i spełnieniu wszystkich warunków, nasze darmowe AKTIO pojawiło się na saldzie jeszcze tego samego dnia. Tokeny można od razu wymienić na euro i wypłacić na swoje konto. Oto kroki do wykonania:

  • Ściągnij aplikację i załóż konto – https://bit.ly/3os8SA0
  • Wykonaj KYC (potwierdzenie swojej tożsamości)
  • Wpłać środki i dokonaj obrotu na minimum 50€ (można wpłacić nawet tylko 10€ lub 20€)

Tyle wystarczy, żeby zdobyć bonus od Akt.io. Warto również wykonać weryfikację adresu zamieszkania (proof of address), ponieważ dopiero po weryfikacji jest możliwość wypłaty zdobytego bonusu.


Protip: Wpłać i wypłać środki za pomocą Revolut. Z Revoluta środki pojawiają się na Akt.io w mniej niż w 2 minuty.

Bonus od Akt.io dla każdego

Każdy, kto spełni powyższe wymagania, otrzyma losową ilość tokenów. Nie ma zależności jaką ilość dostaniemy, ale zawsze warto spróbować, bo coś dostaniemy na pewno. Sama promocja nie posiada konkretnej daty zakończenia, więc zapewne trwa do wyczerpania „zapasów” i trzeba z niej korzystać, póki wciąż obowiązuje. My zgarnęliśmy tokeny, bez problemu sprzedaliśmy i wypłaciliśmy na Revolut. Weryfikacja adresu może jedynie potrwać nieco dłużej, ponieważ chętnych jest naprawdę bardzo dużo i administracja nie jest w stanie zatwierdzić wszystkich tak szybko. Tak czy inaczej, korzystajcie, póki jest okazja!

jakzarabiacwdomu.pl

Zarabianiem w internecie zajmujemy się od 2015 roku. Przez ten czas mieliśmy styczność z różnego rodzaju afiliacją, promocjami oraz kryptowalutami. Teraz dzielimy się zdobytą przez lata wiedzą i pokazujemy sprawdzone sposoby na zarabianie w internecie.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *