Odbierz łatwe 200 zł od banku Pekao S.A.!

Dziś przychodzimy do Was z łatwym sposobem na zdobycie 200 zł od banku Pekao S.A. Czasy, gdy za założenie konta bankowego dostawaliśmy jedynie kalendarzyk na ścianę, odeszły w niepamięć. Bank Pekao przesuwa granice i proponuje swoim nowym klientom ofertę, której trudno się oprzeć: aż do 200 złotych w bonusach za założenie konta oraz korzystanie z karty. W poniższym artykule przybliżymy wszystkie zalety tej promocji oraz wskażemy, dlaczego warto zdecydować się na bankowanie z Bankiem Pekao.

Pierwszy krok – 50 zł za założenie konta

Tak, dobrze przeczytałeś. Za założenie konta z tego linku, Bank Pekao oferuje nowym klientom premię w wysokości 50 zł za samo założenie konta. Jest to idealna okazja, by przekonać się o zaletach bankowości z Pekao, nie ryzykując przy tym ani grosza. Co więcej, proces zakładania konta został maksymalnie uproszczony i może być zrealizowany nawet bez wychodzenia z domu i właśnie w taki sposób należy założyć konto, aby wziąć udział w promocji. Ponadto, aby się zakwalifikować do promocji, nie mogłeś być właścicielem rachunku w tym banku przez rok wstecz oraz musisz założyć konto do 02.11.2023.

150 zł za aktywne korzystanie z karty

Jeśli 50 złotych to dla Ciebie za mało, Bank Pekao ma jeszcze jedno asa w rękawie. Wykonaj przynajmniej 5 transakcji kartą miesięcznie przez 3 miesiące na dowolną kwotę, a na Twoje konto wpłynie dodatkowe 150 złotych! To świetny sposób na zachęcenie do korzystania z karty, ale i okazja, by przekonać się o jej zaletach.

Dlaczego warto skorzystać z oferty banku Pekao?

Ponad bonusy finansowe, korzystanie z karty Banku Pekao niesie za sobą szereg innych korzyści:

  • Nowoczesne narzędzia bankowe – Pekao stale inwestuje w rozwój swojego systemu bankowego, oferując klientom intuicyjne i nowoczesne narzędzia do zarządzania swoimi finansami.
  • Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu – dzięki zaawansowanym technologiom, Pekao dba o bezpieczeństwo środków i danych swoich klientów.
  • Szeroka sieć placówek i bankomatów – bez względu na to, gdzie się znajdujesz, zawsze możesz liczyć na dostęp do swojego konta, dzięki rozbudowanej sieci bankomatów i placówek.
  • Przejrzyste opłaty – brak ukrytych kosztów i jasne zasady pozwolą Ci na spokojne korzystanie z usług banku.
  • Indywidualne podejście do klienta – profesjonalna obsługa i doradztwo dostosowane do Twoich potrzeb.

Pomijając już powyższe korzyści, warto też nadmienić o tym, że wykonując 5 transakcji kartą miesięcznie oraz zapewniając wpływ w kwocie minimum 1000 zł, wszelkie usługi banku są za darmo – zarówno prowadzenie konta, jak i obsługa karty oraz wypłaty w bankomatów.

ODBIERZ BONUS 200 ZŁ

Czy warto zakładać konto w Pekao S.A.?

Naszym zdaniem warto przetestować konto we wspomnianym banku chociaż ze względu na obowiązującą promocję. W końcu ciężko szukać tak łatwego 200 zł do zgarnięcia. Po odbiorze pełnej nagrody możesz zdecydować czy oferta spełnia Twoje oczekiwania i warto zostać w tym banku, czy też nie. Finalnie tylko zyskujesz, więc i tak jesteś wygranym w tej promocji.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kryptowaluty – jak zacząć inwestować?

Kryptowaluty – jak zacząć inwestować?

Kryptowaluty z roku na rok zyskują coraz większy rozgłos i popularność wśród inwestorów. Największy kapitał napływa do nich w momencie, gdy sytuacja na rynku jest wzrostowa (czyt. hossa), a inwestorzy szukają aktywów o nieco większym ryzyku, natomiast znacznie...

Zarabianie, a bezpieczeństwo w internecie

Zarabianie, a bezpieczeństwo w internecie

Internet jest wspaniałym wynalazkiem, oferującym wiele możliwości. Niestety oprócz tego jest również pełen pułapek, w które bardzo łatwo się złapać. W tym artykule poruszymy zasady bezpieczeństwa w internecie, które wręcz trzeba wdrożyć w życie, aby nie paść ofiarą...