Odbierz nawet 100€ od Trading 212!

Budowanie świadomości marki to kluczowy element w marketingu, zaraz obok wizerunku firmy. Przedsiębiorstwa prześcigają się w organizowaniu różnych promocji, na czym my, klienci najczęściej możemy skorzystać. Nie inaczej jest w przypadku londyńskiego brokera Trading 212, który reklamuje się inwestowaniem bez prowizji. Trading 212 organizuje promocję dla nowych klientów, w której w prosty sposób można zdobyć akcję giełdową o wartości nawet 100€.

Kilka słów o Trading 212

Nie jest to pierwsza promocja ze strony tej firmy, jednak warto z niej skorzystać, ponieważ nigdy nie wiadomo czy będzie kolejna edycja i tym samym szansa na zdobycie dodatkowych pieniędzy. Przybliżając pokrótce Trading 212, mamy tutaj prostą w obsłudze oraz przejrzystą aplikację, w ofercie ponad 7000 akcji z całego świata oraz support działający całą dobę. Warto również dodać, że Trading 212 jest regulowany m.in. przez brytyjskie Financial Conduct Autority, jak również przez kilka innych instytucji w krajach, w których prowadzi swoją działalność.

Trading 212 – Bonus

Przejdźmy do konkretów. Firma przyciąga nowych użytkowników bonusem w postaci darmowej akcji, który można otrzymać po wykonaniu kilku kroków z góry ustalonych przez Trading 212. Bonus w postaci darmowej akcji giełdowej powinien pojawić się w przeciągu 3 dni roboczych po spełnieniu wszystkich warunków. Co konkretnie należy zrobić?

  • Założyć konto w Trading 212 – ZAŁÓŻ KONTO
  • Aktywować założone konto poprzez weryfikację KYC
  • W przeciągu 10 dni kalendarzowych licząc od założenia konta wpłacić minimum 50 zł lub 10€

Po wykonaniu wszystkich powyższych kroków w ustalonym terminie, otrzymasz losową akcję od Trading 212. Bonus możesz sobie zostawić na longterm lub też od razu sprzedać, jednak z wypłatą zdobytych środków należy poczekać 30 dni kalendarzowych – taki jest bowiem okres karencji. Ile by to nie było, to wciąż są dodatkowe pieniądze, zaś czas i tak prędzej czy później upłynie.

Darmowe akcje giełdowe w Trading 212

Każdy, kto choć raz myślał o inwestowaniu ma właśnie świetną okazję do tego, by postawić swoje pierwsze kroki otrzymując darmową akcję giełdową. Jeżeli natomiast chcesz po prostu zdobyć dodatkowe fundusze, to również nie ma problemu. Braliśmy udział w poprzednich edycjach promocji i nie mieliśmy żadnych problemów z wypłatą zarobionych środków. W tym przypadku wystarczy odrobina chęci, niewielki depozyt i zgarniamy gwarantowany bonus. Powodzenia, życzymy zdobycia darmowej akcji giełdowej o wartości 100€!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kryptowaluty – jak zacząć inwestować?

Kryptowaluty – jak zacząć inwestować?

Kryptowaluty z roku na rok zyskują coraz większy rozgłos i popularność wśród inwestorów. Największy kapitał napływa do nich w momencie, gdy sytuacja na rynku jest wzrostowa (czyt. hossa), a inwestorzy szukają aktywów o nieco większym ryzyku, natomiast znacznie...

Zarabianie, a bezpieczeństwo w internecie

Zarabianie, a bezpieczeństwo w internecie

Internet jest wspaniałym wynalazkiem, oferującym wiele możliwości. Niestety oprócz tego jest również pełen pułapek, w które bardzo łatwo się złapać. W tym artykule poruszymy zasady bezpieczeństwa w internecie, które wręcz trzeba wdrożyć w życie, aby nie paść ofiarą...