Revolut – co to?

utworzone przez | Promocje

Revolut to bank założony na Litwie, który oferuje aplikację finansową z wieloma możliwościami. Podlega nadzorowi Banku Litwy oraz posiada licencję Europejskiego Banku Centralnego. Revolut umożliwia swoim klientom zarządzanie finansami, ale także oferuje szybkie płatności międzynarodowe, cashbacki oraz inwestycje. Przy jego pomocy zarezerwujecie nawet nocleg i będziecie mogli zarządzać swoimi subskrypcjami na innych platformach, takich jak Netflix. Na przestrzeni ostatnich lat najczęściej wybieraną aplikacją finansową do płatności międzynarodowych był właśnie Revolut. Co to oznacza? Oznacza to, że w aplikacji wszystko działa płynnie oraz sprawnie, czego zapewne niektórzy nasi czytelnicy już doświadczyli. Do promocji takich jak Akt.io, Revolut sprawdza się znakomicie, ponieważ wpłaty i wypłaty odbywają się niemalże ekspresowo. Wszelkie inne przelewy również działają bez zarzutu. Jak pewnie się domyślacie, nie bez powodu poruszamy temat Revoluta. Trwa promocja i są darmowe pieniądze do zgarnięcia, o czym piszemy niżej.

Revolut – promocja

Revolut zasłynął z organizowanych promocji i właśnie jest okazja do skorzystania z kolejnej z nich. Obecna promocja trwa aż do 31 grudnia 2022 roku, więc wszyscy, którzy jeszcze nie posiadają konta Revolut, zdążą z niej skorzystać. Dla tych, którzy posiadają, również coś przygotowaliśmy. Zaczynając od promocji dla nowych użytkowników, do zgarnięcia jest 50 zł za spełnienie kilku prostych warunków. Na dobrą sprawę chodzi jedynie o przetestowanie aplikacji przez nowego użytkownika – ciężko o łatwiejsze pieniądze. Co konkretnie należy zrobić?

  • Zarejestrować się podając numer telefonu na stronie – https://bit.ly/3oWk3RV
  • Zweryfikować swoją tożsamość, czyli wykonać KYC
  • Wpłacić dowolną kwotę i wykonać jedną transakcję na kwotę co najmniej 6 zł

Po spełnieniu wymagań, w ciągu trzech dni Wasze konto zostanie zasilone funduszem w wysokości 50 zł. Będą to realne pieniądze, które będziecie mogli wypłacić na swoje konto bankowe. Wymaganej płatności możecie dokonać za pomocą wirtualnej karty Revolut. Promocja ta jest skierowana do nowych użytkowników, ale to nie wszystkie bonusy, jakie możecie zdobyć. Wchodząc w zakładkę „Kryptowaluty”, a następnie „Edukacja” znajdziecie specjalne quizy, po których wypełnieniu otrzymacie dodatkowe 50 zł w kryptowalucie DOT. Krypto można sprzedać od razu po otrzymaniu i zainkasować łącznie 100 zł. To wciąż nie koniec. Revolut oferuje program poleceń, w którym można zgarnąć od 150 zł do nawet 200 zł. Aplikację można polecić maksymalnie pięciu osobom. Jeżeli to zrobicie, to łącznie zgarniecie 1100 zł. Jest to naprawdę duży bonus, a takie nie trafiają się często. Podpowiemy Wam jeszcze, jakie kroki musi podjąć osoba polecona, abyście otrzymali bonus.

  • Założyć konto w Revolut
  • Zweryfikować swoją tożsamość
  • Zasilić konto środkami
  • Zamówić fizyczną kartę Revolut
  • Wykonać co najmniej 3 transakcje, których minimalna kwota będzie wynosić 15 zł

Warunki programu poleceń również nie należą do najtrudniejszych, więc problemów z polecaniem również nie powinniście doświadczyć.

Czy warto zakładać Revolut?

Naszym zdaniem Revolut jest bardzo przydatną aplikacją. Są 4 plany, w tym jeden całkowicie darmowy, więc nic nie płacimy za korzystanie z możliwości, jakie nam oferuje. Ponadto bardzo kuszą wspomniane wcześniej szybkie przelewy międzynarodowe, a także darmowe wypłaty z bankomatów do kwoty 800 zł. Na temat Revoluta można by było się rozpisywać znacznie dłużej ze względu na mnogość dostępnych tam rozwiązań. Nie będziemy tego robić, ponieważ znacznie lepszym rozwiązaniem jest przetestowanie aplikacji osobiście, do czego Was zachęcamy. 🙂

jakzarabiacwdomu.pl

Zarabianiem w internecie zajmujemy się od 2015 roku. Przez ten czas mieliśmy styczność z różnego rodzaju afiliacją, promocjami oraz kryptowalutami. Teraz dzielimy się zdobytą przez lata wiedzą i pokazujemy sprawdzone sposoby na zarabianie w internecie.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *