Trading 212 – broker rozdający darmowe akcje giełdowe

utworzone przez | Promocje

Budowanie świadomości marki to kluczowy element w marketingu, zaraz obok wizerunku firmy. Przedsiębiorstwa prześcigają się w organizowaniu różnych promocji, na czym my, klienci najczęściej możemy skorzystać. Nie inaczej jest w przypadku londyńskiego brokera Trading 212, który reklamuje się inwestowaniem bez prowizji. Trading 212 organizuje promocję dla nowych klientów, w której w prosty sposób można zdobyć akcję giełdową o wartości nawet 100€. Nie jest to pierwsza promocja ze strony tej firmy, jednak warto z niej skorzystać, ponieważ nigdy nie wiadomo czy będzie kolejna edycja i tym samym szansa na zdobycie dodatkowych pieniędzy. Przybliżając pokrótce Trading 212, mamy tutaj prostą w obsłudze oraz przejrzystą aplikację, w ofercie ponad 7000 akcji z całego świata oraz support działający całą dobę. Warto również dodać, że Trading 212 jest regulowany m.in. przez brytyjskie Financial Conduct Autority, jak również przez kilka innych instytucji w krajach, w których prowadzi swoją działalność.

Trading 212 – Bonus

Przejdźmy do konkretów. Firma przyciąga nowych użytkowników bonusem w postaci darmowej akcji, który można otrzymać po wykonaniu kilku kroków z góry ustalonych przez Trading 212. Bonus w postaci darmowej akcji giełdowej powinien pojawić się w przeciągu 3 dni roboczych po spełnieniu wszystkich warunków. Co konkretnie należy zrobić?

  • Założyć konto w Trading 212 – https://bit.ly/3QHfCqf
  • Aktywować założone konto
  • W przeciągu 10 dni kalendarzowych licząc od założenia konta wpłacić minimum 50 zł lub 10€

Po wykonaniu wszystkich powższych kroków w ustalonym terminie, otrzymasz losową akcję od Trading 212. Bonus możesz sobie zostawić na longterm lub też od razu sprzedać, jednak z wypłatą zdobytych środków należy poczekać 30 dni kalendarzowych – taki jest bowiem okres karencji. Ile by to nie było, to wciąż jest to dodatkowy pieniądz, więc nie ma nad czym się zastanawiać, tylko korzystać.

Darmowe akcje giełdowe w Trading 212

Każdy, kto choć raz myślał o inwestowaniu ma właśnie świetną okazję do tego, by postawić swoje pierwsze kroki otrzymując darmową akcję giełdową. Jeżeli natomiast chcesz po prostu zdobyć dodatkowe fundusze, to również nie ma problemu. Braliśmy udział w poprzednich edycjach promocji i nie mieliśmy żadnych problemów z wypłatą zarobionych środków. W tym przypadku wystarczy odrobina chęci, niewielki depozyt i zgarniamy gwarantowany bonus. Czas na skorzystanie z obecnej promocji kończy się 19 września, więc najlepiej zabrać się do działania jak najszybciej. Powodzenia, życzymy zdobycia darmowej akcji giełdowej o wartości 100€!

jakzarabiacwdomu.pl

Zarabianiem w internecie zajmujemy się od 2015 roku. Przez ten czas mieliśmy styczność z różnego rodzaju afiliacją, promocjami oraz kryptowalutami. Teraz dzielimy się zdobytą przez lata wiedzą i pokazujemy sprawdzone sposoby na zarabianie w internecie.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *