Zyskaj 750 zł z Revolut!

Revolut to fintech założony na Litwie, który oferuje aplikację finansową z wieloma możliwościami. Podlega nadzorowi Banku Litwy oraz posiada licencję Europejskiego Banku Centralnego. Revolut umożliwia swoim klientom zarządzanie finansami, ale także oferuje szybkie płatności międzynarodowe, cashbacki oraz inwestycje. Przy jego pomocy zarezerwujecie nawet nocleg i będziecie mogli zarządzać swoimi subskrypcjami na innych platformach, takich jak Netflix.

Revolut jako najchętniej wybierana aplikacja

Na przestrzeni ostatnich lat najczęściej wybieraną aplikacją finansową do płatności międzynarodowych był właśnie Revolut. Co to oznacza? Oznacza to, że w aplikacji wszystko działa płynnie oraz sprawnie, czego zapewne niektórzy nasi czytelnicy już doświadczyli. Do różnego rodzaju promocji Revolut sprawdza się znakomicie, ponieważ wpłaty i wypłaty odbywają się niemalże ekspresowo. Wszelkie inne przelewy również działają bez zarzutu. Jak pewnie się domyślacie, nie bez powodu poruszamy temat Revoluta. Trwa promocja i są darmowe pieniądze do zgarnięcia, o czym piszemy niżej.

Revolut – promocja z programem poleceń

Revolut zasłynął z organizowanych promocji i właśnie jest okazja do skorzystania z kolejnej z nich. Można na niej zyskać nawet 750 zł w bardzo prosty sposób, mianowicie należy posiadać konto w aplikacji i polecić ją znajomym. Maksymalnie można zaprosić 5 osób, a za każdą zykujesz 150 zł. Łącznie daje to sumę aż 750 zł, co jest przyjemnym zastrzykiem gotówki za tak prostą czynność. Revolut oferuje ogromną mnogość możliwości, ale wymienimy Wam najważniejsze z nich, które mogą się przydać podczas polecania:

 • Globalny dostęp – Bez względu na to, czy jesteś w Tokio, Toronto czy Tarnowie, dzięki Revolut masz dostęp do swoich pieniędzy w dowolnym miejscu na świecie. Możesz płacić w lokalnej walucie, omijając koszty przewalutowania!
 • Bezpłatne przewalutowania – Czy jesteś podróżnikiem, freelancerem czy po prostu kupujesz online? Dzięki Revolut przewalutowanie pieniędzy odbywa się po realnym kursie walutowym, co oznacza, że oszczędzasz na każdej transakcji.
 • Bepłatne przelewy międzynarodowe – Revolut oferuje bezpłatne przelewy międzynarodowe, które możesz wykonywać z poziomu aplikacji.
 • Partnerstwa i zniżki – Zyskuj zniżki i korzystaj z promocji w swoich ulubionych sklepach dzięki wielu partnerstwom Revolut!
 • Natychmiastowe powiadomienia – Wiedz dokładnie, ile i gdzie wydajesz! Otrzymuj powiadomienia w czasie rzeczywistym o każdej transakcji. Kontroluj swoje wydatki i zarządzaj nimi sprawniej.
 • Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu – Jeśli zgubisz kartę, możesz ją zablokować (i odblokować) bezpośrednio z aplikacji. Ponadto, dzięki zaawansowanej technologii, twoje dane są zabezpieczone na najwyższym poziomie.
 • Innowacyjne funkcje – Budżetowanie, oszczędzanie, inwestowanie – wszystko w jednym miejscu! Revolut oferuje mnóstwo narzędzi, które pomogą ci lepiej zarządzać swoimi finansami.

Wszystkie funkcje Revolut możecie sprawdzić na ich oficjalnej stronie.
Promocja jest ograniczona czasowo, więc warto sprawdzać, czy dalej jest aktywna.
Przejdźmy do czynności, jakie należy wykonać, aby móc wziąć udział w promocji:

 • Zarejestrować się w aplikacji (jeśli nie posiadasz konta) – ZAŁÓŻ KONTO
 • Wpłacić minimum 50 zł, które przydadzą się w dalszym kroku
 • Zweryfikować swoją tożsamość, czyli wykonać KYC
 • Dokonać przynajmniej 3 transakcji za kwotę nie mniejszą niż 15 zł każda

Powyższe kroki musi wykonać każda z Waszych poleconych osób, abyście otrzymali wspomniany bonus. Tego typu transakcje codziennie robi niemal każdy, więc nie powinno być z tym problemu. Revolut nie jest aplikacją, którą ciężko polecać, ponieważ oferuje dużo więcej korzyści niż większość banków w Polsce. Powinien stwierdzić to każdy, kto choć raz miał z nim styczność.

Czy warto zakładać Revolut?

Naszym zdaniem Revolut jest bardzo przydatną aplikacją. Są 4 plany, w tym jeden całkowicie darmowy, więc nic nie płacimy za korzystanie z możliwości, jakie nam oferuje. Ponadto bardzo kuszą wspomniane wcześniej szybkie przelewy międzynarodowe, a także darmowe wypłaty z bankomatów do kwoty 800 zł. Na temat Revoluta można by było się rozpisywać znacznie dłużej ze względu na mnogość dostępnych tam rozwiązań. Nie będziemy jednak tego robić, ponieważ wystarczy, że założycie aplikacje, by się o tym przekonać osobiście. 😉

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kryptowaluty – jak zacząć inwestować?

Kryptowaluty – jak zacząć inwestować?

Kryptowaluty z roku na rok zyskują coraz większy rozgłos i popularność wśród inwestorów. Największy kapitał napływa do nich w momencie, gdy sytuacja na rynku jest wzrostowa (czyt. hossa), a inwestorzy szukają aktywów o nieco większym ryzyku, natomiast znacznie...

Zarabianie, a bezpieczeństwo w internecie

Zarabianie, a bezpieczeństwo w internecie

Internet jest wspaniałym wynalazkiem, oferującym wiele możliwości. Niestety oprócz tego jest również pełen pułapek, w które bardzo łatwo się złapać. W tym artykule poruszymy zasady bezpieczeństwa w internecie, które wręcz trzeba wdrożyć w życie, aby nie paść ofiarą...